binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDNA Kodlaması Ve Kripto Para Cüzdanları

DNA Kodlaması Ve Kripto Para Cüzdanları

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Akıllı telefonların yeni kullanım döneminde artık parmak izi uygulamaları geliştirildi. İleriki teknolojilerde pasaport kontrolü ya da hastane girişlerinde retina doğrulaması yaptırılması hiç de yabancı gelmiyor. Bu teknoloji içinde DNA’larımız bu kadar kullanılabilir hale gelirken aklımıza gelen seçeneklerden biri de kripto para uygulamalarındaki DNA kullanım olanağı oluyor. DNA Kodlaması Ve Kripto Para işte burada karşımıza çıkıyor.

DNA Kodlaması Ve Kripto Para Çok Mu Uzak Bir Seçenek?

Bitcoin ve türevi birçok kripto para hesabı olanların hesaplarını da koruma altına almak istemeleri en büyük hakları. Bunun için de yeni bir teknoloji geliştirmek önemli bir vizyon istiyor.

Kodların depolanması için özel DNA alanları bulunuyor. Bu da demek oluyor ki DNA depolaması hiç de uzak ve zor bir durum değil. Biraz üzerinde çalışmak ve işin içine zekayı da katmak yetiyor.

Carverr doğanın olanaklarını keşfetmek ve kullanmak için çalışan bir şirket olarak biliniyor. Bahsettiğimiz teknoloji üzerinde etkileşim sağlamak isteyenler için bir adım olabilir. SeKhor ise DNA Soğuk Depo Cüzdanı olarak bilinmekte.

 SeKhor Nasıl Çalışmaktadır?

Özel anahtarların veya kişisel bilgilerin şifrelenerek Carverr’e teslim edilmesini sağlamaktadır. Şifreler ikili şekilde nükleotid dizisine dönüştürülebilmektedir. Bu DNA modelleri Adenine, Thymine, Guanine ve Cytosine proteinlerini içermektedir. Bu proteinler de yeni bir tüpte saklanır. Saklamak istediğiniz bilgiyi çözülebilen DNA yapıları içinde bırakabilirsiniz. Şimdilik uzak bir teknoloji olarak görülse de ilerleyen yıllarda şaşırmamak da mümkün.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail