Dogecoin

Dogecoin (DOGE) İçin Beklenen Cüzdan Haberi, Kurucu Ortaktan Geldi!

Dogecoin'in iOS tabanlı cüzdan uygulaması, sonunda kullanıma açılıyor.

Dogecoin (DOGE), 2021 yılına damga vuran kripto paraların başında geliyor. DOGE’un Elon Musk ve diğer faktörler sayesinde ciddi bir popülerlik elde ettiği biliniyor ancak tek sebep bu değil. Bir diğer sebep, DOGE’un bir süredir uykuda olan geliştirici ekibinin yeniden aktif olması ve geliştirmelerin başlaması. Gelen son haber de tam olarak buna işaret etmekte.

İlgili Haber
2021 Yılında En Çok Konuşulan 10 Kripto Para! Dogecoin, SHIB ve Dahası!

Dogecoin’in Cüzdanı Artık Hazır

Dogecoin’in iOS tabanlı cüzdan uygulaması MyDoge Wallet, resmen kullanıma açıldı. MyDoge Wallet, iOS kullanıcıları için piyasaya sürüldü ve müjde bizzat kurucu ortak tarafından verildi.

Shibetoshi Nakamoto tarafından yapılan açıklamada, bu DOGE uygulamasının sadece iOS’a özel tasarlandığı belirtildi ve bunun kullanımının çok basit olduğu vurgulandı.

Billy Markus, bunun kullanıcıların Dogecoin’lerini kendilerinin depolayacağı şekilde non-custodial bir cüzdan olduğunu da ifade etti. Cüzdan uygulaması direkt Dogecoin ekibi tarafından geliştirilmedi ve bunun yerine bağımsız bir güvenilir geliştirici ekibi tarafından geliştirildi.

MyDoge Wallet ekibi tarafından paylaşılan bir gönderiye göre, bütün kripto para borsalarından veya kripto para cüzdanlarından bu uygulamaya transfer yapılabilmekte. Buna tabii ki çok kullanılan Robinhood ve önde gelen kripto para borsası Coinbase de dahil. Kullanıcılar bunu sadece iPhone, iPad veya iPod Touch cihazlarında değil aynı zamanda M1 işlemcili Apple macbooklarında da kullanabilecek.

Dogecoin böylece beklenen iOS uygulamasına resmen kavuşmuş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu