BitcoinHaberlerKripto ParaShiba Inu

Dogecoin Katili Önde Gelen Brezilya Borsası Tarafından Listeleniyor!

Shiba Inu kripto para borsaları tarafından listelenmeye devam ediyor.

Her geçen gün kullanıcı sayısı artan popüler mem tokeni Shiba Inu (SHIB) bir kripto para borsası tarafından daha listeleniyor. Listeleme haberi ise bu sefer Brezilya’dan geldi.

Brezilya’nın önde gelen kripto para borsası Foxbit twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Dogecoin rakibi Shiba Inu’nun 16 Şubat’ta listeleneceğini duyurdu.

2014 yılında kurulan bölgenin en eski kripto para borsalarından biri olan Foxbit’in 950.000’den fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor.

Foxbit, Shıba Inu’yu listeleyen ilk Brezilya borsası değil. Zira ülkenin en büyük kripto para borsası olan Mercado Bitcoin, Aralık ayında SHIB’i listelediğini açıklamıştı.

Foxbit borsası Shıba Inu listelemesi dışında kurucu ortaklarından biri olan Joao Canhada’nın, yeni doğan kızına yaklaşık 1000 dolar değerinde bir Bitcoin hediye etmesi ile de gündeme gelmişti.

Canhada’nın şimdi dört yaşında olan kızına aldığı Bitcoin, 2021 yılının Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra %6,800 artış yaşamış oldu.

İlgili Haber
4 Yaşındaki Kız Çocuğu Bitcoin'de 60x Yaptı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu