DogecoinHaberler

Dogecoin Kurucusu Billy Markus, Bu Altcoin Ağındaki Tokenleri “Çöp” Olarak Niteledi!

Dogecoin (DOGE) Kurucusu Billy Markus, bu altcoin üzerindeki tokenlerin hepsinin çöp olduğunu iddia etti.

Meme kripto para Dogecoin (DOGE) kurucusu Billy Markus, son dönemde kripto para projelerini hedef almaya devam ediyor ve bu kez eleştirilerini Binance Smart Chain (BSC) ağına yöneltti.

Dogecoin Kurucusu, BSC Ağındaki Tokenlerin ‘Çöp’ Olduğunu İddia Etti

Twitter hesabından açıklama yapan Markus, BSC ağı üzerindeki tüm tokenlerin “çöp” olduğunu iddia etti. Böyle bir ağın var olmaması gerektiğini öne süren Markus, BSC ağının merkeziyetsizlik niteliğinden de yoksun olduğunu düşündüğünü söyledi.

Markus, BSC ağındaki küçük piyasa değerli altcoinleri öven Twitter hesaplarının ya dolandırıcılık botları olduğunu ya da ‘kötü niyetli’ kişiler tarafından yönetildiğini ifade etti.

Ünlü isim daha önce yaptığı açıklamasında kripto para yatırımcılarının, farklı projelere yatırım yapmadan önce sektör ile ilgili olarak yeterince bilgiye sahip olmadığını iddia etmişti.

İlgili Haber
Dogecoin Kurucusu Çok Üzgün: "Keşke Kripto Paralar Çökse!"

“Kripto Para Yatırımcılarının Sektörle İlgili Bilgisi Kısıtlı”

Markus, kripto yatırımcılarının %70’inin konuyla ilgili “kesinlikle hiçbir fikre” sahip olmadığını ve piyasa temellerini anlamadığını iddia etti.

Dogecoin kurucusu geçtiğimiz ayın sonlarında da mevcut kripto paraların %99’unun büyük bir ihtimal ile değerlerinin sıfırlanacağını düşündüğünü belirtmişti:

“Günlük olarak 500 kadar değersiz token piyasaya sürülüyor. Bunların %99.9’u kesinlikle 0’a düşecek ancak büyük tokenler ise %90 düşüş gösterebilir.”

Billy Markus’ın kripto para alanına yaptığı eleştiriler, yatırımcıların yoğun bir şekilde para kaybettiği Terra ekosistemi çöküşünün ardından geldi. Markus, Terra lideri Do Kwon’un kripto sektörünü tamamen terk etmesini istemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Adam doğru demiş terra nasıl dibi gördü olmaz denilen şey olduysa çoğu altcoinin başına aynısı gelecek. Saçma sapan kopyala yapıştır kodlarla yapılmış binlerce altcoin var.

Anonim

Bitcoinsistemi.com bırak abi bu işleri yaa. Böyle saçma salak haberler yapmayı bırakın. Basitleşmeyin lütfen. Kalitenizi düşürmeyin. Böyle manüpilasyonlara ortak olmayın. İnsanların kararlarını almalarına müdahale edecek, düşüncelerini ve yatırım fikirlerini etkileyecek haberler paylaşmayın.

Anonim

Bir haber sitesine yakışan tek şey vardır. böyle aptalların haberini yaparak kendi kalitesini düşürmemesi lazım. Şahsen bu ve benzeri aptalların haberlerini hangi sitede görsem direct o haber sitesini engelliyorum. Çünkü basit şeylerin haberini yapan site de basittir. Daha kaliteli haber yapmak her siteye ve gazeteciye nasip olmaz.

Anonim

Ya Allah aşkına her boku haber yapmayın


Başa dön tuşu