DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin Kurucusu: “Kriptoya Yatırım Yapmıyorum, Parça Parça Satıyorum!”

Dogecoin kurucusu Billy Markus kripto yatırımları ile ilgili konuştu.

Kripto para piyasasında paylaşımları ile sık sık gündeme gelen popüler mem tokeni Dogecoin (DOGE) kurucusu Billy Markus kripto para yatırımları ile ilgili Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu.

“Ditdhe” isimli bir Twitter kullanıcısının kripto para birimlerine yatırım yapıp yapmadığını sorusunu cevaplayan Billy Markus, kripto paralara yatırım yapmadığını itiraf etti.

Markus ” Kripto paraların değerinin düşmesini istiyorsanız, biraz kripto alın, eğer değerinin yükselmesini istiyorsanız biraz kripto sat” şeklinde paylaşımda bulundu.

Bu paylaşımına “Ditdhe” isimli kullanıcı “hala kriptoya yatırım yapıyor musunuz” şeklinde yorum yaptı.
Markus bu soruyu şu şekilde yanıtladı:

“Dogecoin’in oluşturulduğu 2013 yılında kripto para piyasasına yatırım yapmayı bıraktım.

Sadece bahşişlerden kalan bir miktar kriptom var ve onları da yavaş yavaş satıyorum. “

Kripto paralara yatırım yapmayı bırakmasını nedenini de açıklayan Billy Markus, “kripto para yatırımının kumarla eşdeğer olduğuna inandığı” için yatırım yapmayı bıraktığını belirtti.

Markus daha önceki paylaşımlarında da kurucusu olduğunu Dogecoin projesi ile ilişkisi olmadığını ve bu projeye yeniden katılmayı veya yeni bir proje başlatmayı planlamadığını söylemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu