DogecoinHaberler

Dogecoin’e (DOGE) Elon Musk ve Twitter Dopingi! İşte Detaylar

Twitter Elon Musk'ın teklifini kabul edecek mi?

Ana akım haber kaynakları Elon Musk ve Twitter‘ın anlaşmak üzere olduğunu aktarınca Dogecoin tarafında bir hareketlilik yaşandı.

Elon Musk geçtiğimiz günlerde Twitter’ı satın almak istemiş ancak yönetim kurulundan olumlu bir açıklama gelmemişti.

Bugün The Wall Street Journal’a düşen Twitter’ı satın alma haberinden sonra büyük haber ajanslarının da kendi kaynaklarına dayandırdıkları haberlerde, Elon Musk’ın Twitter için hisse başına 54,20$’lık teklifinin kabul edilebileceğini iddia etti.

Bloomberg konuya aşina kişilere dayandırdığı haberinde şu ifadeleri kullandı:

“Elon Musk ve Twitter satışla ilgili müzakerelerin son aşamasında. Bugün ve ya en kısa sürede anlaşmaya varılabilir. Twitter işlem şartlarını belirlemek için çalışıyor. Müzakereler sorunsuz giderse bugün Elon Musk’la bir anlaşmaya varılabilir. -Bloomberg”

Henüz resmi ve kesin bir açıklamada olmasa da tüm bu haber akışı içerisinde Elon Musk’ın gözbebeği Dogecoin, Bitcoin’den pozitif ayrışarak %10’un üzerinde bir yükseliş yaşadı.

Twitter hisseleri de açılış öncesi %5 primlendi.

Şimdi gözler gelecek resmi açıklamalara çevrildi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu