Kripto HaberleriAltcoin"Dogecoin'i Kaçırdıysanız Bu Kripto Parayı Alın" Reklamına Tepki Geldi!

“Dogecoin’i Kaçırdıysanız Bu Kripto Parayı Alın” Reklamına Tepki Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Londra’da bir metro istasyonunda yapılan Floki Inu reklamına tepkiler gelmeye devam ediyor.

Londra’da geçtiğimiz haftalarda otobüslerde ve metro istasyonlarındaki reklam panolarında adını Elon Musk’ın köpeğinden alan Floki Inu mem tokenine ait reklamlar vardı.

Yeşiller Partisi Londra Meclisi Üyesi Sian Berry, Floki Inu reklamının yayınlamasından sonra ilgili kurum olan Transport for London’dan (TFL) Londra’nın toplu taşıma araçlarında kripto reklam yasağı getirilmesini istediğini söyledi.

Meclis Üyesi Berry’e göre İngiltere’de kripto para birimleri düzenlenmediği için reklamlarının da yasak olması gerekiyor.  Floki Inu afişlerinin ulaşım ağında olmaması gerektiğini düşündüğünü söyleyen Berry bunun etik olmadığını belirtti.

Berry, Londra Belediye Başkanı’nı hedef alarak Floki Inu reklamı ile ilgili “TFL yetkililerinin onay vermeden önce bunu incelemesi gerektiğini” söyledi.

“TFL’deki biri onaylanmadan önce buna bakmalıydı. Reklamcılıkla ilgili yönergelerimiz var.”

Twitter’da çok sayıda Floki Inu kullanıcısından ve yatırımcısından meclis üyesi Berry’nin yatırım yaptıkları kripto paraya karşı yasaklama istemesine eleştiri geldi.

Haber saatimiz itibariyle 0,00022$’dan işlem gören Floki, MarketCap sıralamasında 2751. sırada yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları