Kripto HaberleriBitcoinDolar Kuru Geriliyor: Bitcoin Yatırımcıları Satışa Geçti

Dolar Kuru Geriliyor: Bitcoin Yatırımcıları Satışa Geçti

Takip et

Lider kripto para birimi bugün değer kaybederken, 9.700 dolardan düşüş yaşadı. Dolar kurunda yaşanan hafif düşüş dolayısı ile Bitcoin yatırımcılarının da kazancı düşerken, özellikle dolara endeksli olan kripto para birimlerinin bu dönemde yatırımcılarına beklenmedik düşüşler yaratıyor olmaları bazı yatırımcıları da harekete geçirdi.

Asyalı yatırımcılar özellikle son dönemde beklenmedik yükselişlerin bir tuzak olabileceği düşüncesinde iken, bazı yatırımcılar kısa süre içerisinde daha büyük yükselişler beklenmesi gerektiğine işaret ettiler.

ABD’den gelen haberler ise Bitcoin’in yükselmesine sebep olabilecek veya düşürebileceği türden haberler olmadı. Türk yatırımcıların dolar kuru nedeniyle daha fazla kazanç elde ettiği Bitcoin’den bu dönemde düşen dolar kuru dolayısı ile kazançlarının azaldığı ve satış yoluna gittikleri biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları