Kripto HaberleriHaberlerDorsey: Elimde Sadece Bitcoin Tutuyorum

Dorsey: Elimde Sadece Bitcoin Tutuyorum

Takip et

Twitter CEO’su Jack Dorsey, elinde sadece Bitcoin olduğunu açıkladı. Bitcoin dışında farklı kripto paralara sahip olmadığını ve en çok Bitcoin’e ilgi gösterip güvendiğini ve yatırımı olduğunu açıklayan ünlü isim, kripto paralara açık desteğini ise sürdürmeye devam etti. Kripto paralara olan desteğini belirli aralıklarla ifade eden Dorsey, kripto para sektöründe yaşananlar hakkında ise açıklama yapmadı. Bitcoin dışında farklı kripto para sahibi olmayan ve Bitcoin’i desteklediğini, fikirlere açık kripto para olması nedeniyle ilgi gördüğünü belirten Dorsey, Bitcoin fiyatı hakkında da açıklama yapmadı.

Kripto paraları destekleyen isim

Kripto paraları destekleyen CEO, kripto paraların ödemeler için kullanılması ve yatırım aracı olarak kullanılmasının herhangi bir engele maruz kalmamasını isteyen isimlerden. Kripto paralar arasında neden sadece Bitcoin’i aldığı ve başka kripto paralara neden yatırım yapmadığı ve sahip olmadığı konusunda ise CEO, Bitcoin’in yapısından dolayı sadece Bitcoin’e sahip olduğunu açıkladı. Bitcoin dışında kripto paralara ilgi duymaması ile bazı kimseler tarafından eleştirildi ve bazı kimseler XRP’yi ve Litecoin’i önerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları