Haberler

Dünya Basını İran Ve Hindistan’ın Kararlarını Konuşuyor

Dünyada birçok kripto para haberleri sitesinde İran ve Hindistan konuşuluyor.

Tahran ve Yeni Delhi hükümetleri son dönemde mevcut sorunlar bir kenara dursun kripto para birimleri ile daha fazla karşı koyma çabası harcamaya ve daha fazla kripto para birimlerine dair yeni konularla ilgilenmeye başladılar. Kripto para birimlerine dair yeni yasakların resmi olarak yaptırımlar ile birlikte uygulanmasına karar veren Yeni Delhi (Hindistan) hükümeti bir tarafta iken İran’da kendi ülkesinde kripto para birimlerinin yasak olmadığını ve yeni düzenlemeler ile kripto para birimlerinin daha aktif olarak kullanılmasına ve yüksek fiyatlı enerji tarifesine zorla geçmesi gereken insanların kripto para birimi madenciliğine dair kısıtlamaların tamamen kaldırılmış olacağını açıkladı.

İran ve Hindistan son 2 gündür dünya basınında konuşulan ülke iken, kripto para haberleri siteleri son dönemde en çok ülke haberlerinde bu 2 ülkeye yer vermek zorunda kaldı. Hindistan’dan her gün en az resmi yasaklar ile ilgili haber çıkarken, İran’dan ise bugün en az 4 haber/açıklama çıktı.

2 farklı ülke kripto paralar ile neden bu kadar ilgileniyor ve neden bu kadar fazla ilgilenmek istiyor buna yanıt verebilecek birisi ise bulunmamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu