NFT

Dünyanın En Büyük Oyun Şirketlerinden Birisi de NFT Sektörüne Girdi!

KONAMI, NFT koleksiyonunu tanıttı.

NFT sektörü 2021’deki furyasını daha da ileriye taşımaya devam ediyor ve her geçen gün yeni devler buraya akın ediyor.

Kısa süre önce LG ve Samsung gibi devlerin NFT destekli televizyon haberinden sonra şimdi ise bir oyun devinden çok daha büyük bir haber geldi.

İlgili Haber
LG, NFT Sektörüne Dahil Olan En Güncel Marka Oldu!

KONAMI, NFT Sektörüne Girdi

Konami, “Castlevania” serisinin NFT koleksiyonunu resmen duyurdu ve bu duyuru ile NFT sektörüne giriş yaptı.

Konami’nin “Castlevania” serisi, 1986 yılında başladı ve Nintendo Entertainment System (NES) için oluşturuldu.

NFT koleksiyonu içerisinde NES ile ilgili birkaç görsel de bulunuyor. Koleksiyon içerisinde sadece Castlevania eserleri değil aynı zamanda Dracula’s Castle veya Vampire Killer gibi efsaneleşmiş oyunların NFT’leri de yer alıyor.

14 farklı NFT var ve her bir NFT sadece 1 tane olarak oluşturuldu. 14 NFT’nin satışı 12 Ocak 2022 tarihinde başlayacak ve 4 saat boyunca devam edecek.

Satış bedelleri henüz belli olmasa da Konami’nin NFT’lerinin şimdiden pazara girmesi kesinlikle büyük bir gelişme. Henüz satış yapılmamış olsa da bazı kullanıcılar dolandırıcıların eline düşme tehlikesi ile karşı karşıya.

OpenSea üzerinde KONAMI adına birkaç NFT satışı yapıldığı görülüyor ancak bunlar gerçeği yansıtmıyor.

Konami’nin öncesinde ise Ubisoft, Square Enix, Electronic Arts ve GameStop da NFT sektörüne giriş yapmıştı. Oyun devlerinin NFT sektörüne girmesi ise yakında oyunların içinde kripto para entegrasyonu görebileceğimize işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu