Kripto HaberleriNFTDünyanın En Büyük Yatırım Şirketlerinden Birisi de Katıldı: Bu NFT Koleksiyonunu Değeri...

Dünyanın En Büyük Yatırım Şirketlerinden Birisi de Katıldı: Bu NFT Koleksiyonunu Değeri Rekor Kırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yuga Labs, kısa süre önce yaptığı airdrop etkinliğinin yanı sıra iki büyük rakip NFT koleksiyonunu satın alması ile anıldı. Bored Ape Yacht Club‘ın arkasındaki ekip olan Yuga Labs, kısa süre önce ise Meebits ve Crypto Punks koleksiyonlarının haklarını satın almıştı. Şimdi ise şirketin değerinin rekor bir yükseliş elde ettiği ortaya çıktı.

İlgili Haber
ApeCoin Kurucuları Yeni Bir Proje Üstünde Çalıştıklarını Duyurdu!

BAYC Dünyasına Büyük Yatırım

Andreessen Horowitz yani a16z’nin profil fotoğrafını Bored Ape olarak değiştirmesi aslında bir müjdenin geleceğini belli etti. A16z, fonlama ve finansman için Yuga Labs’e liderlik ediyor.

A16Z ekibi tarafından yapılan açıklamada, fonlamanın web3 ile ilgili sıradaki gelişmeler için kullanılacağı belirtildi. 450 milyon dolarlık fonlamanın özellikle NFT metaverse dünyası oluşturmak için kullanılacağı belirtildi.

Yuga Labs’in toplam değeri ise 4 milyar doların üzerine çıktı ve NFT koleksiyonları arasında resmen rekor kırdı. Ekip, sıradaki projenin MMORPG tarzında olacağını ve NFT evrenini birbirine bağlayacağını aktardı. Otherside isimli NFT odaklı oyun, kısa süre önce de duyurulmuştu. ApeCoin’in (APE) airdrop yapılmasının sebebi de aslında bu olabilir.

Ekip olabildiğince çok kişinin bu dünyaya katılmasını ve APE kullanmasını istiyor. BAYC kurucu ortağı Wylie Aronow konu hakkında yaptığı açıklamada oyunun ve dünyanın tamamen merkeziyetsiz olacağını ifade etti. Türkiye’nin en değerli şirketi olan THY’nin 2021 yılı itibarıyla değeri 1 milyar 605 milyon dolar olarak açıklanırken bir NFT koleksiyonunun bunun neredeyse 3 katı olduğu görülüyor. 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları