Bitcoin

Durgunluk Korkusu: Bitcoin 3.300 Doları Mı Görecek?

Bitcoin tekrar durdu.

Kripto para fiyatlarında yükseliş süreci durdu. 24 saati aşkın süredir az az gerileyen Bitcoin fiyatı, 3650 dolar seviyesinin altında kalması ve düşüşlerin devam ediyor olması yatırımcıların endişesi ile karşılandı. Bitcoin fiyatının yükselişinin durması ile piyasada endişeler tekrar arttı. 3.300 dolar korkusunu henüz yenememiş olan yatırımcıların hayali olan 4.000 dolar direncinin kırılması isteklerinin gerçek olmayabilecek olduğu endişesi ile 3.600 dolar sınırına kadar sabırla bekleyecek olduklarını ifade etmeleri ise alımların durması ile sonuçlanıp düşüşe sebep olabilir.

Kripto para piyasalarını yükseltecek olan olumlu gelişmelerin yerini alan düşüş gelişmelerinin kayıptan başka bir şey getirmesi beklenmiyor ve piyasada tamamen kayıp ile geri dönmesi bekleniyor.

Yatırımcının 3.300 dolar endişesi

Yatırımcıların 3.300 dolar endişesi bir süredir devam eden bir endişe ve kolay kolay son bulmasına imkan yok. Bitcoin 4.000 dolar direncini kıramadığı sürece piyasada 3.300 dolar endişesi hep olabilir ve hep olmayı sürdürecektir. Kripto para fiyatlarında değişimin ne kadar sürecek olduğu ise merak konusu ve bilinmez olduğundan Bitcoin fiyatının yükselmesini beklemek gerek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu