fbpx
Bitcoin

Durgunluk Korkusu: Bitcoin 3.300 Doları Mı Görecek?

Bitcoin tekrar durdu.

Kripto para fiyatlarında yükseliş süreci durdu. 24 saati aşkın süredir az az gerileyen Bitcoin fiyatı, 3650 dolar seviyesinin altında kalması ve düşüşlerin devam ediyor olması yatırımcıların endişesi ile karşılandı. Bitcoin fiyatının yükselişinin durması ile piyasada endişeler tekrar arttı. 3.300 dolar korkusunu henüz yenememiş olan yatırımcıların hayali olan 4.000 dolar direncinin kırılması isteklerinin gerçek olmayabilecek olduğu endişesi ile 3.600 dolar sınırına kadar sabırla bekleyecek olduklarını ifade etmeleri ise alımların durması ile sonuçlanıp düşüşe sebep olabilir.

Kripto para piyasalarını yükseltecek olan olumlu gelişmelerin yerini alan düşüş gelişmelerinin kayıptan başka bir şey getirmesi beklenmiyor ve piyasada tamamen kayıp ile geri dönmesi bekleniyor.

Yatırımcının 3.300 dolar endişesi

Yatırımcıların 3.300 dolar endişesi bir süredir devam eden bir endişe ve kolay kolay son bulmasına imkan yok. Bitcoin 4.000 dolar direncini kıramadığı sürece piyasada 3.300 dolar endişesi hep olabilir ve hep olmayı sürdürecektir. Kripto para fiyatlarında değişimin ne kadar sürecek olduğu ise merak konusu ve bilinmez olduğundan Bitcoin fiyatının yükselmesini beklemek gerek.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı