DogecoinHaberlerKripto Para

Elon Musk Dogecoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu: “Yatırım Yapın Demedim!”

Elon Musk Dogeceon'e olan desteğini yineledi.

Dogecoin’e (DOGE) olan sevgisi ve desteği ile bilinen Tesla CEO’su Elon Musk, popüler mem tokenine olan desteğini sürdürüyor.

Hafta sonu yaptığı paylaşımda DOGE’ye olan desteğinin sürdüğünü ifade eden ünlü milyarder, bugün katıldığı Katar Ekonomik Forumu’nda konuştu.

Bloomberg’in Haber Genel Yayın Yönetmeni John Micklethwait ile konuşan Elon Musk, Dogecoin’e olan desteğini yineleyerek, insanlara kripto para birimlerine yatırım yapması gerektiğini söylemediğini belirtti.

“İnsanların kripto paralara yatırım yapması gerektiğini asla söylemedim.

Tesla, SpaceX, ben şahsi olarak biraz Bitcoin satın aldık, ancak bu toplam nakit varlıklarımızın küçük bir yüzdesini oluşturuyor.”

Kişisel olarak DOGE’ye olan desteğinin süreceğini vurgulayan Musk sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kişisel olarak Dogecoin’i desteklediğimi söyledim ve bunu yapmaya devam ediyorum.

O kadar zengin olmayan birçok insan beni Dogecoin almaya ve desteklemeye teşvik etti, bu yüzden bu insanlara cevap veriyorum.”

Elon Musk’ın hafta sonu DOGE’yi desteklemeye ve satın almaya devam edeceğini açıklamasının ardından popüler mem tokeni %15 oranında yükseliş kaydetti.

Piyasa değerine göre 10. sırada yer alan Dogecoin, son 24 saatte %11,68’lik artışla 0,06674 dolar seviyesinde bulunuyor.

İlgili Haber
Elon Musk Kritik Soruyu Yanıtladı! Dogecoin Almaya Devam Edecek Mi?
İlgili Haber
Son Dakika! Elon Musk'tan Dogecoin Paylaşımı Geldi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu