AltcoinBitcoinHaberler

Elon Musk’tan Bitcoin ve Dogecoin ile İlgili Yeni Açıklama Geldi!

Elon Musk'dan Yeni Bitcoin Açıklaması geldi.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk sesli sohbet uygulaması Clubhouse’da  Bitcoin hakkında konuştu.

“Sekiz yıl önce Bitcoin satın almalıydım. Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Biraz geçte olsa partiye katıldım. Artık Bitcoin destekçisiyim.”

Dünya’nın en zengin adamı Bitcoin’e övgüler dizdirdikten sonra kurumsal benimseme ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

“Bitcoin geleneksel finans uzmanları tarafından kabul görmenin eşiğinde.”

Dogecoin’e ironik bir ilgisi bulunan Musk Dogecoin ile ilgilide konuştu.

“Dogecoin’in küresel bir para olması eğlenceli oldurdu”

Musk’ın açıklamaları sonrası Bitcoin’de %3’lük bir artış gözlendi.

Musk’ın Bitcoin’e yönelik kişisel düşünceleri önemli olsa da burada dikkat edilmesi gereken asıl husus, dünyanın en zengin adamının dahi Bitcoin’in kurumsal benimsenmenin başlangıcında olduğu düşünmesidir.

Elon Musk’ın bireysel açıklamaları anlık “pump” yapsa da Bitcoin’i kalıcı olarak ileriye taşıyacak gelişim kurumsal benimseme ile sağlanacaktır.

Elon Musk’ın twiterda biyografi bölümüne “Bitcoin” yazmasıyla, Bitcoin 38500$ seviyelerine yükselmiş ve daha sonra geri çekişmişti. Görünen o ki dünyanın en zengin adamı bir süre daha Bitcoin konuşmaya devam edecek.

İlgili Haber
Son Dakika: Elon Musk'tan Bitcoin (BTC) Sinyali Geldi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu