DogecoinHaberler

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Paylaşımı Geldi!

Musk Dogecoin'i övmeye devam ediyor.

Dogecoin’in babası uzun bir aradan sonra Dogecoin hakkında bir paylaşım yaptı.

CNBC yakın bir tarihte ünlü milyarder Mark Cuban’ın Dogecoin yorumunu haberleştirmişti. Cuban bu haberde “Dogecoin bir değişim aracı olarak en güçlü kripto para” demişti.

Bu haberin altına yorum yapan Musk, “Bunu bir süredir söylüyorum” diyerek, Dogecoin’e olan desteğinin devam ettiğini ve onu en güçlü kripto para birimi olarak gördüğünü yineledi.

Dogecoin Musk’ın paylaşımı sonrasında %1.3 oranında yükseldi. Ancak bu yükselişi koruyamayan Doge sert bir satış dalgası ile karşılaştı.

Musk’ın paylaşımına rağmen Dogecoin’de kayda değer bir yükseliş olmaması yatırımcıların risk iştahının düşük olduğunu gösteriyor. Bunda da Bitcoin’deki kararsızlığın büyük bir etkisi var.

İlgili Haber
Dogecoin Festivali Yaklaşıyor! Elon Musk Katılacak Mı?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu