EthereumHaberlerKripto Para

En Büyük Ethereum (ETH) Havuzlarından Flexpool, Rus Kullanıcılara Hizmeti Durdurud!

Ukrayna'yı işgal eden Rusya'ya karşı yaptırım kararları alınmaya devam ediyor.

Rusya’nın Ukrayna’ya karşı başlattığı savaşa karşı tepkiler devam ediyor. ABD başta olmak üzere dünya ülkeleri Rusya’yı kınadıklarını ve bazı yaptırımlar uygulayacağını açıkladı.

Dünyanın en büyük beşinci Ethereum (ETH) madencilik havuzu olan Flexpool da Rusya’ya karşı yaptırım uygulayan ilk kripto para şirketi oldu.

Rus kullanıcılara hizmet vermeyi kestiğini açıklayan Flexpool, bu kararın Rusya’nın işgali altında bulunan Ukrayna ile dayanışma içerisinde bulunduklarını göstermek için alındığını belirtti.

Konu ile ilgili resmi telegram kanalından açıklama yapan Flexpool sözcüsü şunları söyledi:

“Şirket olarak kişisel görüşlerimize rağmen genellikle siyasete karışmayız.

Ancak bu durum siyasetten ve herkesten daha büyük. Bu, dünyanın sonunu getirebilecek bir savaş. Doğu Avrupa’da pek çok masum insanın hayatını kesinlikle bitiriyor.”

Flexpool havuzu olarak söz konusu siyasi krizden kâr elde etmek istemediklerini belirten sözcü, bu nedenle Rus IP adreslerine yönelik tüm hizmetleri iptal ettiklerini ve bu iptalden etkilenen kullanıcılara ödenmemiş bakiyeleri de ödediklerini söyledi.

Flexpool gibi net bir karar almasa da ikinci en büyük havuz olan Hiveon şirketi de hesabından Ukrayna’ya dayanışma mesajı yayınladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Benim anlamadığım şu Putin yere göğe kadar haklı NATO kime faydası var doğal olarak ABD. AB. SİNİRLARİNA yerleşmesini istemeyen Rusya inatla savaş açan ukranya farkı


Başa dön tuşu