BitcoinHaberler

En Büyük Varlık Yöneticisi Blackrock’un CEO’su Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Blackrock'un CEO'su Larry Fink'in açıklamalarını aktardık.

Dünyanın en büyük varlık yönetici Blackrock’un CEO’su Larry Fink kripto paralar hakkında açıklama yaptı.

Kısa süre önce CNBC’de Squawk Box programında konuşan ünlü CEO kripto paraların harika bir varlık sınıfı haline gelebileceğine inandığını söyledi. Kripto paraları itibari paraların tamamlayıcısı olarak görmediğini ifade eden Fink, ayrı bir değerleri olduğunu düşünüyor.

Kripto paraların gerçek olduğunu ve büyümeye devam ettiğini belirten CEO tüm gündemlerinin bu olmadığını ancak öğrenmeye ve araştırmaya devam ettiklerini söyledi.

Dünya çapındaki yatırımcıları ile çok sık kripto paralar üzerine müzakereler yapmadıklarını ancak ABD’deki enflasyon riski konusunda pek çok kez konuştuklarını aktaran CEO, büyük yatırım fonlarının kripto paralara olan ilgisinin hala çok düşük bir seviyede olduğunu ifade etti.

Geleneksel piyasalar ile ilgili de konuşan Fink, borsaların daha da büyümeye devam edeceğini ve market ile ilgili son derece “bullish” hissettiğini söyledi.

Yönetimi altında yaklaşık 8 trilyon dolar bulunan Blackrock dünyanın en büyük yatırım şirketi olarak biliniyor. Şirket sene başında yaptığı açıklamalarda Bitcoin ve kripto paralar ile ilgilendiklerini belirtmişti.

İlgili Haber
Dünyanın En Büyük Yatırım Şirketi Blackrock, İlk Bitcoin (BTC) Yatırımını Açıkladı!

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu