Kripto HaberleriEOSEOS İçin 10 Milyar Dolarlık Yeni Girişim Duyuruldu: Kripto Para Borsası Geliyor!

EOS İçin 10 Milyar Dolarlık Yeni Girişim Duyuruldu: Kripto Para Borsası Geliyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir zamanlar Ethereum (ETH) rakibi ve hatta katili olarak gösterilen EOS, özellikle son dönemlerde ise Polkadot ve Cardano gibi kripto para projelerinin bir hayli gerisinde kaldı. Şimdi ise EOS cephesinden bunlara yönelik bir adım geldi ve bu konuda Block.one ile ortaklarının 10 milyar dolarlık fon topladığı açıklandı.

EOS’a 10 Milyar Dolarlık Fonlama

Açık kaynaklı blockchain projesi EOSIO’nun arkasındaki Block.one, bugün yaptığı açıklamada Bullish Global isimli yeni iştiraklerini duyurdu. Söz konusu iştirak, Block.one altında bağımsız bir kurum olarak çalışacak. Şirketin amacının ise performans, kullanıcı gizliliği ve merkez bankası emir defterine uygun bir şekilde çalışıp kullanıcılara hizmet edecek bir kripto para borsası oluşturmak olduğu belirtildi. Bu platformun aynı zamanda DeFi mimarisine de uygun olacağı belirtiliyor.

Yatırımcılar arasında ise ünlü milyarder Peter Thiel’in yatırım şirketi Thiel Capital, Founders Fund, Alan Howard, Louis Bacon, Richard Li, Christian Angermayer, Galaxy Digital ve küresel yatırım bankası Nomura yer alıyor. Fonlamada 10 milyar dolar toplandığı açıklandı ve aslında bu fonlama EOS’un ilk başta yaptığı 4 milyar dolarlık ICO’sundan bile fazla.

EOS fiyatı ise bu gelişme ile beraber son 24 saat içerisinde %37 yükseliş elde ederek yeniden 13 dolar seviyesinin üstüne çıktı. Bir süre boyunca 6 doların altında hapis olan EOS, kendi rallisini bu haber ile başlatmış olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

9 YORUMLAR

guest

9 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Millet alacağını almış

Anonim

Uzun vadede güzel yatırım olur. Önceden haber verseniz diyenlere söyleyelim şu anda alış rakamları bile ileride komik gelecek.!

Anonim

Önceden haber verirseniz sevinirim.

Ramo

Daha yeni başladı beyler borsa kurulunca 1000 doları bulur EOS

İsman

Olay olup bittikten sonra haber vermek neye fayda. Gece yarısı haber yazılıyor.

SedatAygen

Aynen abi ya
Haber değerli haber
Alayim diye zıpladım 24 saat olmuş %38 yükselmiş
Bunlarda haber yaptık diye seviniyor

Ömer

Kardeşim adamları Twitter’dan takip edin şirketleri CEO’ları önceden haberdar olun adamlar twit attı 15 dakika sonra yükselmeye başladı

Özgür

Bu haberleri yükselmeden önce verseniz süper olur.

Anonim

Katiliyorum haber olmamamis

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları