Kripto HaberleriHaberlerEthereum 170 Dolara Yükseldi!

Ethereum 170 Dolara Yükseldi!

Takip et

Ethereum fiyatında yükseliş var. Ethereum son dönemin en iyi rekorlarını gerçekleştiremiyor ve piyasa hacmi rekor kıramıyor olsa da kripto para sahipleri için oldukça iyi bir fiyata sahip. Bitcoin tekrar 6.000 doları geçmesinin ardından kripto para birimlerinin fiyatında büyük olmayan kayda değer artışlar oldu. Bitcoin fiyatının ardından Ethereum fiyatında da belirli bir yükseliş yaşanırken, kripto para sahiplerinin son zamanlarda yatırımlarında en fazla tercih ettikleri kripto paralardan birisi ETH oldu.

Ethereum fiyatının 18 milyar dolar piyasa hacmine göre 170 dolar olması yatırımcıların aklında bazı soru işaretlerine sebep oluyor olsa da kripto paraların değerinin yükselmesi ve yakın zamanda değer artışı görmek mümkün olabilir.

İlk 10 altcoin arasında en fazla değere sahip olan 2. kripto paranın Ethereum olduğu, 3. sırada ise 12 milyar dolarla XRP’nin olduğu biliniyor.

Yatırımcıların son dönemde tercih ettikleri en büyük kripto para birimi her zamanki gibi Bitcoin iken, 2. tercihleri ise son günlere kadar Ethereum idi ancak Bitcoin Cash’e de oldukça fazla ilgi olduğunu bu dönem için söylemek mümkün.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları