AltcoinEthereum

Ethereum 18 Ayın En Düşük Seviyesi Olan 126 Dolara Geriledi!

Ethereum fiyatı rekor düştü...

Ethereum 18 ayın en düşük seviyesine düştü. Bir süredir düşüş yaşayan kripto paraların düşüşlerinin ne zaman son bulabilecek olduğu tartışması sürerken, düşüşlerin zirve yaparak bugün Ethereum için 18 ayın en düşük fiyatına gerilemesi baskıyı ve endişeleri beraberinde getirdi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin etkisi ile düşüş yaşamaya başlayan Ethereum’un bu süreçte yaşadığı düşüşlerin oranı %30’ları aşarak tarihi zirvesine ulaştı. Bir süredir fiyatındaki düşüşlerden dolayı piyasa hacminde 5 milyar dolardan daha fazla kayıplar olması sonrasında 2. sıradan, 3. sıraya gerileyen ETH, sırasını da XRP’ye bırakmıştı.

Ethereum kötü performans sergiledi

Ethereum, bugün büyük düşüşler görerek tarihin en düşük seviyelerinden birisine gerilemiş oldu. Bu düşüşlerin etkisi sonucunda yatırımcılar satışları arttırmaya yönelik adımlar atacak olduklarını belirtmeye başlarken, piyasa hacmindeki 5 milyar doları aşan orandaki düşüşün gelecek 24 saat içerisinde daha büyük oranda artacak olduğu beklentisinden dolayı fiyatın daha düşük seviyelere gerilemesi bekleniyor.

Ethereum fiyatındaki düşüşlerin nedeni tüm piyasadaki düşüşlerin nedeninden pek farklı değil. ARZ-Talep ile ilgili düşüşlerin devam etmesi bekleniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu