Kripto HaberleriEthereumEthereum beklentisi düştü, BTC yükseldi

Ethereum beklentisi düştü, BTC yükseldi

Takip et

Ethereum yatırımcılarının büyük bir çöküş sürecine girebilecek olduğuna dair iddialar, yatırımcıları korkutan iddialar olurken, bazı yatırımcılar kripto paralar arasında kararsız kaldıklarını ve Ethereum konusunda düşüncelerinin olumlu süreçten olumsuz sürece doğru akmaya başladığını belirtti.

Yatırımcılara göre kripto para sahipleri yakın zaman içerisinde BTC’den daha fazla kazanacak olsalar bile gelecek uzun vadede düşünüldüğünde Ethereum yine benzer olarak daha fazla kazanç sahibi olmada etkili olabilecek. BTC’nin gücü ile Ethereum’un gücünün bir olmadığını belirten yatırımcılar, bu konuda kesin bir düşünce ve karara varmanın çok zor olduğu görüşündeler.

Yatırımcılar Ethereum ile ilgili olumsuz!

Büyük yatırımını BTC yerine Ethereum’da tutan yatırımcıların büyük kısmı bu sene içerisinde rekor kırılabilecek olduğu konusunda olumsuz iken, bir kısmı da oldukça fazla olumlu düşünüyor. Yatırımcılara göre Ethereum gelecek sene tam etkisini gösterecek ve kripto para sıralamasında 1. sıraya olmasa bile büyük oranda kar ve pay sahibi olacak.

Ethereum ile ilgili düşünceler bu şekilde olsa bile gelecek birkaç ay içerisinde 1.500 dolara kadar yükselebilecek olduğunu düşünenler dahi var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları