fbpx
AltcoinEthereumXRP

Ethereum durdu, Ripple yükseliyor

Ethereum’un bir süredir oldukça durgun olmasının arkasında ne olduğu bilinmezken, analistlerin büyük bir kısmının bu dönemde kripto para yatırımcılarına Bitcoin önerdikleri biliniyor. Ethereum fiyatlarının değişimi ve Ripple fiyatlarının değişimi ile birlikte iki altcoin arasındaki etki ve güç gün geçtikçe daha farklı bir hal almaya başladı.

Yatırımcılar kripto para fiyatlarının ve değişimlerinin oldukça fazla önemli olduğunu belirtirken, Ethereum sahipleri ise Ripple yatırımı konusunda kendilerinin oldukça fazla hevesli olduklarını ve gelecekte XRP (Ripple) daha fazla kazanç sahibi olabilecek olduklarını düşündüklerini ifade etti.

XRP güçlü duruş sergiliyor

XRP yatırımı (Ripple yatırımı) güçlü bir şekilde yoluna devam ederken, bu gücün nerede daha iyi görünür duruma gelecek olduğunu ise zaman ve piyasa durumu verileri gösterecek. Verilerin yükseliş yönünde olması durumunda yatırımcıların büyük bir kısmının Ethereum yerine XRP yatırımından yana tercihlerini kullanacak oldukları tahmin ediliyor.

Son 24 saat içerisinde yüzde 16’lık bir yükseliş gösteren XRP, 0,32 $ seviyelerinde işlem görüyor.

  • XRPve Ethereum arasındaki fiyat farkından daha önemli olan her iki yatırımında kendi kendine nasıl fiyat değişimleri yaşadığı ve ne kadar zamanda kazandırdığı ile ilgili.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box