AnalizEthereum

Ethereum (ETH) 530$’a Kadar Düştü, Takip Edilmesi Gereken Önemli Seviyeler Haberimizde

Ethereum'da destekler tek tek kırılırken olası senaryoları değerlendirdik

Bitcoin’de yaşanan sert düşüş tüm altcoinleri olduğu gibi Ethereum‘u da etkiledi. ETH şu an itibariyle 540$ seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin’deki sert hareketler, Altcoinler’deki tüm teknik hareketleri bozuyor. Teknik dönüş noktaları olarak ana referansınızın Bitcoin olması gerektiğini hatırlatarak, ETH için önemli seviyelere değineceğiz. Şuanda hareketli ortalamalar MA 20, 50, 100 ve 200’ün altında işlem gören ETH de dönüş sinyali verebilmemiz için bir süre yatay hareket edip MA20’ye yaklaşmasını ve geçmesini beklememiz gerekiyor.

Grafikte görüleceği üzere 575$ seviyelerinde tutunmaya çalışan ETH, bu seviyenin kırılmasıyla hızla 550$ desteğine indi. Bunun da kırılmasıyla 530$ desteğine tutundu. 530$ ve 520$ seviyelerindeki desteklerin zayıf destekler olduğunu belirtmek isteriz.

Bu desteklerde kırılırsa, 494$ seviyelerinden bir tepki gelmesini bekleyeceğiz eğer istenilen alım tepkisi bu seviyeden de gelmezse o zaman daha farklı senaryolarla 350$ seviyelerini konuşmaya başlarız.

Unutulmamalı ki Bitcoin hareketlerine paralel bir düşüş var ve Bitcoin’de istenen alım tepkisi gelmeden ETH’de de tepki gelmesini beklemiyoruz.

Bitcoin ile ilgili gelişmeleri ve teknik verileri takip ederek altcoin yatırımlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Haftaya Teknik ve Temel Olarak Kötü Başladı, Bitcoin'de Boğa Sezonu Bitiyor Mu?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu