EthereumHaberler

Ethereum (ETH) Ağındaki 86 Bin Dolarlık İşlem Ücretinin Sebebi Belli Oldu

Ethereum'da bugün yaşanan düşüşle beraber ağda 86 bin dolarlık işlem ücreti olan bir aktarım dikkatlerden kaçmazken bununla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Son 24 saat içerisinde Ethereum’daki fiyat gerilemesi tarihin en büyük düşüşlerinden biri olarak kayda geçti. Ethereum bu esnada 86 dolar seviyelerine kadar gerilerken son zamanların en büyük fiyat düşüşünü görmüş oldu.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) Fiyatı Son Zamanların En Düşük Seviyelerini Gördü!

Tam da bu düşüşün dip yaptığı noktalarda gündeme gelen 86 bin dolar işlem ücretli “0” dolarlık aktarım birçok kişinin dikkatini çekti. Bu haberin detaylarını daha önce paylaşmıştık:

İlgili Haber
Ethereum (ETH) İşlem Ücreti Krizin Ortasında Şaşkınlık Yaşattı: Tam 86 Bin Dolar

Bu olay ile ilgili birçok soru işareti çeşitli platformlarda yankı bulurken aktarımın sebebi belli oldu. Coinone borsası tarafından yapılan bu aktarımın borsanın bir çalışanının hata yapması sonucu meydana geldiği açıklandı. Borsadan yapılan açıklama, “bu olay sistemimizde yaptığımız değişiklikten dolayı meydana gelen bir hatadır. Aynı hatanın tekrarlanmaması için gerekli önlemler alındı.” şeklinde oldu.

Böylelikle bu aktarımdan sonra ortaya atılan bazı manipülatif haberler de son bulmuş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu