Ethereum

Ethereum (ETH) Fiyatı 740 Dolara Ulaştı: Yatırımcıların Beklentisinde Artış

Ethereum fiyatı son dönemin en büyük rekorunu bugün kırdı. Peki ilerisi için ne düşünülüyor?

ABD’li yatırımcılar başta olmak üzere birçok kripto para yatırımcısının elindeki XRP’leri BTC’ye çevirdiği biliniyordu. Bu kervana ETH de dahil oldu ve bunun sonucunda da yükselişlerden nasibini aldı.

Bitcoin fiyatının 28 bin dolarlı seviyeleri görmesinin ardından 24 saat içerisinde ETH fiyatında 740 dolar seviyesine kadar yükselişler görüldü. Trend çizgisi üzerinde kapanış olursa fiyatın yükselmeye devam edebileceğini ve dikkat edilmesi gereken seviyeleri dünkü analizimizde paylaşmıştık:

İlgili Haber
Ethereum (ETH) Koptu Gidiyor: İşte Önemli Seviyeler!

Yükseliş eğilimini sürdüren Ethereum hakkında analistler 1.100 dolara odaklanırken, 2021 yılı sonuna kadar 1.100 doların görülmesine sıcak bakanların oranı son 7 gün içerisinde %110’un üzerinde arttı.

Yapılan anket çalışmalarına göre Ethereum fiyatının 2021 yılında 1.100 dolar ve üzerinde rekor seviyeyi görecek olduğuna inanan yatırımcıların oranı %50’nin üzerinde iken, son gelişmelerden sonra bu oran 2 kat oranında artış yaşadı.

Her ne kadar orta-uzun vadede yükseliş beklense de destek ve direnç noktalarına göre yatırım yapmak ve gevşemeler oldukça düşük fiyattan alış yapmak en doğru tercih olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu