Ethereum

Ethereum Fiyatı 201 Dolara Yükseldi!

Ethereum fiyatında 200 dolar aşıldı.

Bitcoin bekleneni veremezken kripto para yatırımcıları bugün bir şaşkınlık daha yaşadılar. 201 dolara yükselen Ethereum bugün yatırımcılardan büyük oranda olmasa da yatırım artışları ile karşılaştı. 200 doları görüp göremeyeceği konusunda bazı endişelerin bulunduğu ETH ile ilgili son günlerin en iyi yükselişi %5 üzerinde olarak gerçekleşti.

Fiyatın bugün tekrar yükselmeye devam etmesi ve 201 dolara çıkması ile beklentiler 210 dolara kadar yükseliş olabileceği yönünde. Zira yatırımcılar fiyatların yükselmesi ve rekor kırılmasından yana beklenti içerisinde olsalar da yatırımcıların bu beklentileri gerçekleşmeyebilir.

Kripto para birimi fiyatlarının yükselmesinde en büyük paya sahip gelişmeler son günlerde yaşanan gelişmeler, Libra ve benzeri gelişmeler ve daha birçok nedene dayanıyor. Aramco olayı bunlardan birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu