AnalizEthereum

Ethereum Fiyatı 425 Dolara Kadar Yükseldi! – 450 Dolar Hedefine Hızlı Adımlarla İlerliyor!

Ethereum fiyatında bugün %7 oranına yakın yükseliş görüldü.

Lider altcoin Ethereum yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Bugün Bitcoin ve diğer altcoinler %2 oranında ortalama değer kazanırken Ethereum ise beklentilerin üzerinde %7 oranına yakın (bazı borsalarda net %7) değer kazandı. Lider kripto para biriminde yaşanan bu yükselişin sebebi merak edilirken, özellikle de son dönemde Bitcoin’den bağımsız 2. büyük yükseliş olan bugünkü yükselişin Ethereum’a güç ve destek kattığından söz edildi.

ABD’den gelen haberler özellikle ülkede Ethereum yatırımcılarının sayısının arttığına işaret ederken, aynı zamanda kripto para yatırımlarına ilginin artışta olduğunu gösterir nitelikte. SEC, FED ve FBI kripto para suçlarında artış yaşandığını gösteren bazı raporlar ile gündeme geliyor olsa bile, ABD’liler özellikle Bitcoin başta olmak üzere Ethereum ve diğer altcoinlere ilgi göstermeye devam ediyorlar.

Bitcoin yatırımcılarının sayısında son dönemde büyük oranda olmasa bile normal seviyelerde artıştan dünyanın birçok ülkesinde söz edilirken, bu yükselişlerin piyasadaki balinalar ile yakından ilgili olabileceği iddiaları var. İddialar, Ethereum balinalarının daha fazla destek kazanmak, fiyatı anlık yükselişleri ile daha yüksek seviyelere çekebilmek için hızlı hareket ettiklerine işaret ediyor.

430 doları gören Ethereum fiyatının yakın zamanda beklenti seviyesi olan ve en önemli seviyelerden bir tanesi olarak görülen 450 dolar seviyesine yükselip yükselemeyeceği belirsizliğini büyük oranda korumakta. Lider altcoinin yükselmesi durumunda özellikle de 500 doları bile görebilecek ani yatırımcı ve yatırım artışları ile karşılaşabileceğine dair pozisyonlar-tahminler mevcut.

*Ethereum fiyatı her an değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu