Ethereum

Ethereum Hard Forku Ertelendi

Ethereum hard forku çeşitli güvenlik sorunları dolayısı ile ertelendi.

Ethereum hard forkunun ertelenmesi yatırımcılar tarafından piyasada yaşanabilecek olanlar hakkında risk yaratırken, kripto para fiyatlarının düşüş yaşaması ve piyasada beklenmedik olayların yaşanması Ethereum hard forkunun güvenlik problemlerinden dolayı ertelenmesi fiyatlarda ve hacimde düşüşlere sebep oldu. Bitcoin ve Ethereum arasında 2. sırada bekleyen ve piyasa hacmi ile ETH’den biraz daha değerli olan XRP’nin fiyatındaki değişimler ise gün içerisinde ve son 24 saat içerisinde pek değişiklik göstermedi. Bitcoin fiyatının hard fork dolayısı ile etkilenmiyor olması ise piyasada beklenenden daha kritik bir durum olmadığını gösteren ve piyasada Ethereum hard forkunun etkisinin çok kısıtlı olabileceği şeklinde yorumlandı.

ETH piyasada 2. sıraya geri gelebilir

Ethereum’un 2. sıraya tekrar geri gelmesi için belirli bir zamana ihtiyaç var ve bu zaman için belirli süre gerekiyor. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin ne zamana kadar yükselmeyeceği konusunda beklentilerini artık gelecek 6 boyunca düşüş olabilecek olduğu ve fiyatların yükselmeyecek olduğuna inandırmış durumda bekliyorlar. Ethereum hard forkundan sonra piyasada bazı değişiklikler olabilecek olduğu bunun ise çok düşük ihtimal olduğu değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu