Ethereum

Ethereum Hard Fork’u ETH Fiyatını Yükseltir mi?

ETH'nin 423 dolar seviyesini göreceğini düşünen analistler var!

Nexo

Bilindiği gibi Ethereum, dün Istanbul güncellemesini başarılı şekilde tamamladı. Birçok analistin hard fork’un ETH değerini artırmasını beklediğini önceki haberimizde paylaşmıştık:

İlgili Haber  Ethereum (ETH) İstanbul Güncellemesi Gerçekleşti: Madenciler ve Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Birçok analist de buna istinaden ETH’nin değerinin artacağını ifade ediyor.

“ETH 423 Dolara Seviyesini Görebilir”

Yaptığı güncellemelerle yavaşlama problemlerinin önüne geçmeyi hedefleyen Ethereum, Ethereum 2.0’a geçişiyle beraber söz konusu problemlerin büyük ölçüde önüne geçeceğe benziyor.

Twitter’da yaklaşık 19 bin takipçisi bulunan CryptoWolf adlı analistin 2020 yılı Ethereum tahminine göre ETH gelecek yılın ortalarında 423 dolar seviyesini görebilir.

ETHBTC.
– 7 months Falling wedge correction
– 3 months MACD bullish div.
– Momentum already broke out of its resistance

Target:
61.8 fib.

— CryptoWolf (@IamCryptoWolf) December 8, 2019

Attığı Tweet’le ETH yatırımcılarını heyecanlandıran analist, söz konusu kripto para fiyatının 0,05661 BTC veya 423 dolara kadar çıkacağını vurguladı. Üç aylık MACD indikatörüne bakıldığı zaman ETH’nin direnç seviyesini kırdığı ve yükseliş trendine başladığını ifade etti.

ETH’nin uzun vadeli profili ne olur bilinmez ancak son hard fork’un olumlu etki yapacağını söylemek mümkün. Ayrıca bu dönemde BTC’nin hareketleri son derece önemli, zira piyasanın yüzde 66,8’ini elinde tutan BTC ciddi şekilde yükselmeden altcoinlerin yükselişler yaşaması beklenmiyor.

ETH an itibari ile 147,84 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı