EthereumHaberler

Ethereum İlgisi Bitcoin’i Geçti! İşte Coinbase Raporundan Notlar!

Ethereum ilgisi zirvede.

ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Rapora göre 1.6 Milyar dolar kar elde eden şirket, ilk çeyreğe göre karını iki katına çıkardı.

Raporda en dikkat çekici noktalardan biri ise işlem hacimlerinde ilk kez Ethereum işlemleri Bitcoin işlemlerini geride bıraktı.

İşlem hacimlerinin %26’sını Ethereum işlemleri oluştururken Bitcoin işlemleri ilk çeyrek raporuna göre önemli bir düşüş yaşandı. İlk çeyrekte Bitcoin işlem hacimleri borsasının genel hacminin %39’unu oluştururken bu oran %24’e geriledi.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum’da gerçekleşen önemli güncellemenin önceden fiyatlanması ve yatırımcıların Ethereum ilgisi, Bitcoin’in geride kalmasına katkı sağlamış gibi görünüyor.

İlgili Haber
Balinalar Ethereum (ETH) Topluyor! İşte Nedeni!

Coinbase elde ettiği gelirle de beklentilerin üzerine çıktı. Şirketin ikinci çeyrekteki gelirlerinin 1.88 milyar dolar olması beklenirken, 2.03 milyar dolar gelir elde etmeyi başararak beklentileri geride bıraktı.

Şirket ayrıca gelir ve kar oranlarındaki artışın yanı sıra genişleyen kullanıcı tabanıyla da dikkat çekiyor. Coinbase’de işlem yapan aylık kullanıcı sayısı 2021’in ilk çeyreğine göre %44 artış göstererek 8.8 milyona ulaştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu