Ethereum

Ethereum Ne Kadar Oldu? 24 Saatte Yüzde 10 Yükseldi

Ethereum fiyatın XRP'ye göre daha fazla yükseliş var.

Ethereum fiyatının yükselmeye devam ettiği piyasada, kripto para fiyatlarının büyük artış gördüğü yatırımcıları piyasayı izlemeye mahkum bıraktı. Bitcoin fiyatı ile başlayan artışlar 3. sıradaki Ethereum’u etkiledi ve 24 saatlik zaman dilimi içerisinde Ethereum fiyatı %10 yükseldi. Kripto para fiyatlarının düşüş eğilimi ve ayı piyasası tartışmalarının yaşandığı sektörde, bir anda başlayan ve beklenmedik yükseliş tüm yatırımcıların dikkatinde iken, piyasadaki yatırımcılar mevcut yükselişlerden pek fazla memnun değil. Daha çok yükseliş bekleyen ve Bitcoin’i 4.000 dolar direncini geçmediği sürece sahip olmayacak ve yatırım yapmayacak olduğunu belirten kişilere göre kripto para fiyatlarında yaşanan artışın kısa vadeli olması çok muhtemel.

Ethereum alanlar satış yapmaya başladı

Ethereum sahipleri ise son 24 saat içerisinde fiyatın yükselmesi ile kendisine sürekli düşüş eğilimi profili çizen Ethereum’u elden çıkarmaya başladı. Yükseliş boyunca Ethereum yatırımlarının büyük bölümünü bugün ellerinden çıkaran ETH’ciler, yükseliş devam ettiği sürece geçmişte aldıkları ETH’leri ellerinden çıkarıp Bitcoin ile direnç seviyesi geçildiği zaman tekrar ETH yatırımı yapabileceklerini belirtti. Zarar etmeyi göze alan Ethereum yatırımcıları, ayı piyasasının bitmediğine inanıyor ve bu yükselişlerin kısa sürecek olduğu görüşündeler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu