Ethereum

Ethereum Ne Kadar Oldu? 24 Saatte Yüzde 10 Yükseldi

Ethereum fiyatın XRP'ye göre daha fazla yükseliş var.

Ethereum fiyatının yükselmeye devam ettiği piyasada, kripto para fiyatlarının büyük artış gördüğü yatırımcıları piyasayı izlemeye mahkum bıraktı. Bitcoin fiyatı ile başlayan artışlar 3. sıradaki Ethereum’u etkiledi ve 24 saatlik zaman dilimi içerisinde Ethereum fiyatı %10 yükseldi. Kripto para fiyatlarının düşüş eğilimi ve ayı piyasası tartışmalarının yaşandığı sektörde, bir anda başlayan ve beklenmedik yükseliş tüm yatırımcıların dikkatinde iken, piyasadaki yatırımcılar mevcut yükselişlerden pek fazla memnun değil. Daha çok yükseliş bekleyen ve Bitcoin’i 4.000 dolar direncini geçmediği sürece sahip olmayacak ve yatırım yapmayacak olduğunu belirten kişilere göre kripto para fiyatlarında yaşanan artışın kısa vadeli olması çok muhtemel.

Ethereum alanlar satış yapmaya başladı

Ethereum sahipleri ise son 24 saat içerisinde fiyatın yükselmesi ile kendisine sürekli düşüş eğilimi profili çizen Ethereum’u elden çıkarmaya başladı. Yükseliş boyunca Ethereum yatırımlarının büyük bölümünü bugün ellerinden çıkaran ETH’ciler, yükseliş devam ettiği sürece geçmişte aldıkları ETH’leri ellerinden çıkarıp Bitcoin ile direnç seviyesi geçildiği zaman tekrar ETH yatırımı yapabileceklerini belirtti. Zarar etmeyi göze alan Ethereum yatırımcıları, ayı piyasasının bitmediğine inanıyor ve bu yükselişlerin kısa sürecek olduğu görüşündeler.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı