EthereumXRP

Ethereum Ve XRP Arasındaki Piyasa Hacmi Açılıyor

Ethereum (ETH) Ve Ripple (XRP) piyasa farkları arttı.

Ethereum (ETH) Ve Ripple (XRP) piyasa fiyatı ve piyasa hacmi sürekli değişiyor. Piyasa hacminin düşmeye başladığı XRP’nin bugünlerde ETH’ye karşı gücünü koruyamadığı ve piyasa fiyatında belirgin bir düşüş olmasa da son 24 saat içerisinde kazancın çok iyi olmamasına bağlı olarak bazı tartışmaların yaşandığı belirtiliyor.

Ethereum (ETH) Ve Ripple (XRP) piyasa hacmi arasında 5 milyar dolardan daha büyük bir fark ve bu farkın sürekli olarak piyasada fiyatlara ve balinaların kararı, kripto para yatırımcısı olan yatırımcı kişilerin alım ve satımlarına göre değişiyor olması piyasada bazı farklar yaratabiliyor.

Piyasa fiyatının artması ve düşmesi ile Ethereum (ETH) Ve Ripple (XRP) piyasa hacminin değişmesine neden olan sadece tek bu nedende değil. Bitcoin yatırımlarının ve fiyat ile piyasa hacmine göre tüm kripto para piyasasındaki farklı kripto para birimlerinin fiyatı ve piyasa hacmi değişebiliyor. 12.6 milyar dolar olan XRP piyasa hacmine göre 17.9 milyar dolar piyasa hacmine sahip olan Ethereum oldukça ciddi bir fark açabilmiş. 5 milyar dolardan daha fazla durumda ve giderek artmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu