Ethereum

Ethereum Yüzde 17 Değer Kazandı

Ethereum bugün sabah saatlerinin ardından %17.44 oranında değer kazandı. Bir süredir piyasada devam eden düşüşlerden en fazla etkilenen kripto para olan Ethereum, yatırımcılarına bu süre içerisinde 2 aydan daha uzun bir süreden beridir fiyat düşüşleri ve piyasa hacmi düşüşleri olarak ciddi kayıplar yaşatmıştı.

Bitcoin fiyatının yükselmesine bağlı olarak bugün tekrar değer kazanmaya başlayan Ethereum, XRP’nin %15 değer kazanmasından hemen sonra %17.44 oranında değer kazanırken, bu yatırımcılar açısından beklentileri karşılayan bir yükseliş için ”başlangıç” olarak yorumlandı. Fiyatların yükselmeye başlaması ve tekrar yatırımcıların kripto paralara yönelik olarak ilgi göstermeye başlamasına bağlı ETH’nin %17.44 oranındaki değer artışının birkaç gün sonra piyasadaki duruma göre daha fazla artarak tekrar 2. sıraya yükselmesi de gündeme gelebilir.

Bitcoin ve Ethereum arasında kalmıştım. Hangisini tercih edeceğimi bilemiyordum, düşündüm ki Ethereum piyasada Bitcoin ile beraber hareket ediyor ve beraber düşüp yükseliyorlar, her ikisine de yatırım yapmaya karar verdim. Bana en çok kaybettiren ise Bitcoin değil Ethereum oldu. – Yatırımcı Yorumu

Ethereum’un kayıp oranlarının BTC’ye göre zaman zaman daha fazla olabilmesi ve 2 aylık sürede en yüksek orantısal kayıpları yaşaması yatırımcıların tepkisini çekmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu