Kripto HaberleriEthereumEthereum Yüzde 4 Değer Kazandı

Ethereum Yüzde 4 Değer Kazandı

Takip et

Ethereum fiyatında yeni bir yükseliş trendi başladı. Kripto para yatırımcılarının son dönemdeki artan fiyatların bir anda düşmeye başlamasından sonra piyasaya yeniden yüklendikleri ve alım taleplerinin büyük oranda 2. büyük kripto para olan Ethereum’dan yana olduğu açıklandı. Ethereum fiyatındaki değer artışlarının bir süre öncesine göre iyi durumda ve yükselişlerin piyasadaki hacme olumlu bir etkisinin olduğu açıklandı.

Kripto para analistleri Ethereum hakkında %4.8 değer artışının piyasaya olumlu olarak yansıdığını, fiyatların yükselmeye başladığı ve piyasa hacmindeki yükselişin böyle devam ederse daha olumlu olabileceğini açıkladı. Bitcoin fiyatının bugün sabahtan itibaren %3’ün üzerinde değer artışı yaşaması kripto paraların değerinin tamamında büyük bir artış yaşanmasında büyük rol oynadı.

Ethereum piyasasında yeniden yükseliş

Ethereum piyasasında bugün ve birkaç gündür devam eden değer değişimlerindeki düşüş ve yükselişler görünüşe göre yükseliş olarak devam edecek. Bitcoin fiyatındaki değer artışı ve düşüşlerinin büyük oranda kripto para yatırımcılarını da piyasaya tekrar geri çekmesi mümkün. ETH’nin piyasa fiyatındaki artış ne kadar sürer bilinmezliğini koruyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları