Ethereum

Ethereum’a Talep Yükselecek!

Ethereum fiyatı yükselince ilgi arttı.

Ethereum’a yönelik olarak talebin yakın zamanda daha fazla artması beklentisi bugün fiyatların yükselmesi ile birlikte tekrar doğdu. Yatırımcıların uzun süredir bekledikleri ve karar veremedikleri alım işlemlerine bugün tekrar fiyatın yükselmesi ile başlamaları, milyarlarca dolar değerine sahip olan ve 15 milyar doları gören Ethereum piyasa hacminde de olumlu etkiler bırakmayı başardı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile Ethereum fiyatının yükselmesi de bir oldu. Yatırımcıların bir kısmı için Ethereum fiyatının yükselmesi piyasa ortamında ciddi bir talep gelmesini sağlayabilecek iken, tam tersi fiyat düşüşleri sürecinde çıkanlar ise henüz Ethereum’a olan güvenlerini tekrar kazanabilmiş değiller.

Ethereum tekrar geri dönüyor

Ethereum’un geri dönüp dönmeyecek olduğunu piyasadaki mevcut yatırımcılar ile yeni yatırımlar belirleyecek. Yeni yatırımların oranı yüksek olursa ve beklenen ilgiyi görürse yatırımcıların piyasaya yönelik olarak taleplerinin de artması ile birlikte beklentilerin üzerinde bir fiyat görmek mümkün olabilecek. Ethereum’un piyasa hacminin 15 milyar doları aşarak 2. sıraya yükselmesi bugün için en olumlu gelişmelerden birisi oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu