Kripto HaberleriAltcoinEthereum'a Yatırım Yapan Mutsuz, Altına Yatırım Yapan Mutlu

Ethereum’a Yatırım Yapan Mutsuz, Altına Yatırım Yapan Mutlu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırımcılar arasında yapılan araştırmalarda altına yatırım yapan kişilerin mutlu, Ethereum’e yatırım yapan kişilerin ise mutsuz olduğu doğrulandı. Bir süre önce rekor fiyata çıkmasına rağmen 1.000 dolar sınırında iken Ethereum alan kişilerin o dönemde altın alan kişilere oranla yaşadıkları efsane kayıp mutsuzluk ve sorunları beraberinde getirdi. Birçok Ethereum yatırımcısı için durum bu şekilde iken o dönemde yatırımlarını hemen elden çıkarmayan yatırımcıların bugün binlerce dolarlık kaybı mevcut olduğu, bu kaybı kar elde edebilme durumuna çevirmek için beklemekten başka bir çareleri olmadığı doğrulandı.

Araştırmalar Ethereum 1.000 dolar sınırında iken yatırım yapan kişilerin o dönemde altına yatırım yapan kişilere karşı daha az kar edecek olduklarını belirttikleri, ama asıl kar eden kişilerin ise altına yatırım yapan kişiler olduğunu gösterdi.

13 Ocakta Yatırım Yapanlar Hala Zararda

13 Ocak tarihinde 1.400 dolar civarında olan Ethereum’a yatırım yapıp uykuya dalan yatırımcıların bugün hala kar elde edemez durumda oldukları bariz bir şekilde ortada iken aynı dönemde altına yatırım yapan yatırımcı kimselerin bugün çok daha fazla karlı oldukları görülebilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay