Altcoin

Ethereum’a Yatırım Yapan Mutsuz, Altına Yatırım Yapan Mutlu

Yatırımcılar arasında yapılan araştırmalarda altına yatırım yapan kişilerin mutlu, Ethereum’e yatırım yapan kişilerin ise mutsuz olduğu doğrulandı. Bir süre önce rekor fiyata çıkmasına rağmen 1.000 dolar sınırında iken Ethereum alan kişilerin o dönemde altın alan kişilere oranla yaşadıkları efsane kayıp mutsuzluk ve sorunları beraberinde getirdi. Birçok Ethereum yatırımcısı için durum bu şekilde iken o dönemde yatırımlarını hemen elden çıkarmayan yatırımcıların bugün binlerce dolarlık kaybı mevcut olduğu, bu kaybı kar elde edebilme durumuna çevirmek için beklemekten başka bir çareleri olmadığı doğrulandı.

Araştırmalar Ethereum 1.000 dolar sınırında iken yatırım yapan kişilerin o dönemde altına yatırım yapan kişilere karşı daha az kar edecek olduklarını belirttikleri, ama asıl kar eden kişilerin ise altına yatırım yapan kişiler olduğunu gösterdi.

13 Ocakta Yatırım Yapanlar Hala Zararda

13 Ocak tarihinde 1.400 dolar civarında olan Ethereum’a yatırım yapıp uykuya dalan yatırımcıların bugün hala kar elde edemez durumda oldukları bariz bir şekilde ortada iken aynı dönemde altına yatırım yapan yatırımcı kimselerin bugün çok daha fazla karlı oldukları görülebilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu