Ethereum

Ethereum’da Büyük Yükseliş Sonrası Büyük Gerileme: 486 Dolardan 420 Dolara Geriledi!

Ethereum fiyatı son günlerde inanılmaz iyi yükseliş göstermişti.

Son zamanların en çok kazandıran popüler kripto paralarından birincisi olan Ethereum, bugün ise yatırımcılarının 500 dolar hedefini suya düşürdü. 486 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterdikten hemen sonra kısa süre içerisinde gerilemeye başlayan Ethereum fiyatı, bugün 420 dolara kadar düştü.

İçeriğin yayına alınacak olduğu dakikalarda 435 dolar seviyesinden kendisine yeni alıcılar arayan Ethereum’un bu düşüşünün ardında özellikle balinalar ve küçük yatırımcıların beklenmedik bu yükseliş karşısında çok yüksek rakamlarda ve piyasaya oranla yüksek oranda satışlar yapmaları, alımların ise bir anda kesilmesi sebep olarak gösterildi.

435 dolardan alıcı arayan Ethereum’un kısa vadede yeniden 486 dolar seviyesine yükselmesinin pek mümkün olamayabileceği, ancak 453 dolar seviyesine yeniden yükselişin mümkün olabileceği piyasada konuşulmaya başladı bile. Altcoinler için doğrudan belirleyici olan BTC fiyatı bu süreçte ETH fiyatı için de doğrudan etkili olacak.

Bitcoin 11.100 dolar seviyesinde tutunur ve önümüzdeki günlerde tekrar 12.000 dolar seviyelerine yükseliş yaşarsa ETH’de beklenen 500 dolarlık hedefine ulaşabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu