Ethereum

Ethereum’da Dengeler 1 Ay Öncesinin Seviyesine Döndü!

Piyasalarda yaşanan durum gerginlik yaşatıyor.

Kripto para birimi piyasalarında yaşanan durum son dönemde pek ılımlı ve iyi değil. Çok fazla sayıda yatırımcının birbiri ardına satışlar yapması piyasalarda düşüşlere sebep oluyor. Birçok yatırımcı istediği az zararlı fiyattan bile satış yapamadığından yakınırken, özellikle de anlık satışlarda çok sayıda kayıp olduğundan söz ediliyor. Ethereum son dönemin en fazla değer kaybedenleri arasında top 5 zirvesinde ilk sıralarda yer alırken, bir haftadan kısa süre içerisinde tam 100 dolardan fazla kayıp yaşadı.

486 dolara kadar yükselen Ethereum fiyatı, ardından düşüşe geçti ve yokuş aşağı yuvarlanırcasına durmaksızın onlarca dolar değer kaybetti ve 357 dolara kadar gerileme gösterdi.

Fiyatın bu kadar gerilemesi yatırımcılarda endişeye ve paniğe sebep olurken, milyonlarca Ethereum yatırımcısı mağduriyetini dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu