binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum'da Rekor Hacim Artışı

Ethereum’da Rekor Hacim Artışı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz bir kaç haftalık süreçte Bitcoin’in sert düşüşlerinden en çok etkilenen hiç şüphesiz Ethereum oldu. Gördüğü 167 dolar seviyesiyle 2018’in en dip noktalarına ulaşan Ether, hem yatırımcısını hem madencilerini bir hayli korkutmuştu.

Ancak son birkaç günlük ciddi artışlar Ethereum’u psikolojik sınır olan 200 doların üstüne attı. An itibarı ile 218 dolar seviyelerinde işlem gören ETH, son bir kaç günde yüzde 30’ları aşan yükseliş yaşadı.

Ayrıca Bitfinex üzerinde Ether işlem hacmi 850 milyon dolara ulaşarak son 12 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

850 milyon dolar seviyesi 15 Eylül 2017’den bu yana en yüksek işlem hacmi seviyesi olarak kendini gösterdi. Haftalık işlemlere bakıldığı zaman ise 3 milyar dolar ile Aralık ayından beri görülen en büyük hacim görüldü.

Analistler tarafından yapılan son iddialar ise Ethereum‘un önümüzdeki birkaç günlük süreçte 250 dolar seviyelerini zorlayacağı yönünde. Unutmamalı ki Bitcoin’deki sert bir düşüş tüm kripto para piyasasını olumsuz etkileyeceği gibi Ethereum’u da doğrudan etkileyecektir.

Bu süreçte altcoin yatırımı yaparken Bitcoin hareketlerine göre pozisyon almak olası zararlardan yatırımcıyı koyuyacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail