binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizEtheruem (ETH) Deribit'te Rekor Kırdı! Fiyat İçin Anlamı Ne?

Etheruem (ETH) Deribit’te Rekor Kırdı! Fiyat İçin Anlamı Ne?

Ethereum vadeli işlemlerindeki açık pozisyonlar Deribit’te tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük altcoin Ethereum, son zamanlarda rekorlara doymuyor. Uzun süre sonra 2.800 doları aşan ETH, şimdi de kripto para türev borsası Deribit’te rekor kırdı.

The Block’un haberine göre, Ethereum vadeli işlemlerindeki açık pozisyonlar Deribit’te tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Deribit’te Ethereum vadeli işlem fonlama oranında Şubat ayının başından bu yana bir artış yaşanırken, Deribit’teki açık pozisyonların değeri şu an için 690 milyon doların üzerinde bulunuyor.

Ethereum vadeli işlem açık pozisyonlarındaki bu artış, Ethereum’daki long yani alım pozisyonlara yönelik talebin arttığını gösteriyor.

Yani Ethereum açık pozisyonlarındaki bu artış yatırımcıların ETH fiyatının gelecekte artmasını beklediğini ve bu yönde pozisyon aldığını gösteriyor.

Bu beklenti SEC’in önümüzdeki Mayıs ayında spot Ethereum ETF’lerine vereceği potansiyel bir onaydan kaynaklanıyor.

“Deribit verileri ETH türev piyasasında uzun vadeli pozisyonlara yönelik talebin arttığını gösteriyor. Artış, Ethereum’a yönelik yükseliş eğilimini yansıtıyor olabilir; bu da daha fazla sayıda yatırımcının önümüzdeki aylarda Ethereum fiyatında yukarı yönlü bir hareket beklediğini gösteriyor.”

Ethereum yazım esnasında 2,789 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail