binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinFantom (FTM) Kurucusu Andre Cronje, Bu Altcoinin UST Gibi Büyük Çöküş Yaşayabileceğini...

Fantom (FTM) Kurucusu Andre Cronje, Bu Altcoinin UST Gibi Büyük Çöküş Yaşayabileceğini İddia Ediyor

Andre Cronje, son günlerin en çok konuşulan altcoinlerinden birinin UST'nin kaderini paylaşabileceğini düşünüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden Andre Cronje, Ethena’nın (ENA) USDe tokeni ile ilgili potansiyel riskleri sorgulayan ve Ethena’nın gidişatını batık kripto para UST’ninkiyle karşılaştıran çok çarpıcı bir makale yayınladı.

İçgörülü analizleri ve merkeziyetsiz finansa (DeFi) yaptığı katkılarla tanınan Fantom (FTM) kurucusu Cronje, Ethena’nın altında yatan mekanizmalar ve çeşitli protokollere entegrasyonuna ilişkin endişelerini dile getirdi. Sürekli sözleşmeler, marj teminatı ve sistemin doğasında bulunan genel risk riskini çevreleyen karmaşıklıkları vurguladı.

Ethena’nın önemli bir bileşeni olan sürekli sözleşmeler, yatırımcıların dayanak varlıklara sahip olmadan varlık fiyatları üzerinde spekülasyon yapmalarına olanak tanıyor. Ancak Cronje, dalgalanabilen ve potansiyel olarak teminat çağrılarına ve likidasyonlara yol açabilen ve sonuçta desteksiz bir varlıkla sonuçlanabilen fonlama oranlarının yarattığı önemli riske dikkat çekti.

İlgili Haber  Milyarder Yatırımcı Cathie Wood, Bitcoin'in Neden Yükseldiğini Açıkladı

Ayrıca Cronje, Ethena’nın piyasa gerilemeleri veya fonlama oranı değişimleri durumunda riskleri yeterince azaltamayabilecek olan stETH gibi getiriye dayalı teminatlara güvendiğini ifade etti. Teminat ve sürekli sözleşmelerden yararlanarak tarafsızlığı korumayı amaçlayan stratejilerin sürdürülebilirliğini sorguladı.

Makale, Ethena’nın ilgi görmeye ve çeşitli DeFi protokollerine entegre edilmeye başlandığı kritik bir dönemde kaleme alındı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail