Altcoin

Floki Inu (FLOKI), Formula 1 Ekiplerinden Alfa Romeo İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Dogecoin muadili kripto paralardan biri olan Floki Inu, Formula 1 Ekiplerinden Alfa Romeo ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

Dogecoin muadili meme coinlerden biri olan Floki Inu (FLOKI), Formula 1 ekiplerinden Alfa Romeo ile işbirliği anlaşması yaptı.

“Floki Inu Markası Alfa Romeo Formula 1 Ekibinin Araçlarında Sergilenecek”

Altcoin gelişticileri, Alfa Romeo F1 Team Orlen’in arkasındaki ekip olan  Sauber Motorsport ile yapılan anlaşmadan son derece gururlu olduklarını açıkladı.

Floki Inu, Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımda yeni işbirliği ile ilgili detayları şöyle anlattı:

“Floki markası, 2022 yılı sezonunun tamamında Alfa Romeo Formula 1 Team Orlen araçlarının ikisinin de arka uç kanat plakalarında yer alacak. Mart ayından Kasım ayına kadar sürecek 23 round’da, bu reklam kampanyasıyla birlikte 1.5 milyar insana ulaşmayı hedefliyoruz.”

Altcoin geliştiricilerine göre Alfa Romeo ekibinde Valtteri Bottas ile birlikte, Formula 1 tarihinde ilk kez bir Çinli yarışçı olan Guanyu Zhou’nun yer alması, FLOKI altcoinin Çinli yatırımcılara da tanıtılması anlamına gelebilir. Çoğu Çinli izleyicinin Formula 1 yarışlarını sadece Guanyu Zhou için takip edeceği tahmin ediliyor.

Formula 1, 170 ülkede yarış başına 87 milyon izleyiciye ulaşması ile birlikte oldukça popüler bir etkinlik olarak göze çarpıyor. Bununla birlikte yarışları toplamda 1.5 milyar insanın izlemesi bekleniyor. Formula 1 Red Bull ekibi, kısa bir süre önce ByBit ile 150 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

İlgili Haber
Formula 1 Takımı Red Bull, ByBit İle 150 Milyon Dolarlık Anlaşma İmzaladı

Buna ek olarak Floki Inu geliştiricileri, yaptıkları açıklamada Formula 1 etkinliğinin ilk kez Miami’de gerçekleştirileceğine de vurgu yaptı. Miami, kripto para piyasasında dikkat çekici hamleler yapmasıyla tanınıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu