HaberlerKripto ParaNFT

Forbes Milyarder Temalı Yeni Kripto Para Projesi İçin FTX’le Ortaklık Kurdu!

Forbes Sanal Milyarderler NFT Koleksiyonunu tanıttı.

Amerikan dergisi Forbes medya sektörü için bir ilk olan “Sanal Milyarderler NFT Koleksiyonunu” tanıttı.

Milyarderler NFT Koleksiyonunun muazzam bir teorik portföye ve canlı New York Menkul Kıymetler Borsası fiyatlandırmasına dayalı sanal net değere sahip bir dizi kurgusal yatırımcıyı içerdiği belirtildi.

Forbes ayrıca 13 Nisan’da bir ERC-721 tokeni başlatmak için ve söz konusu NFT’lerin satışı konusunda dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan FTX ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

11 Nisan’da yani bugün ise Forbes abonelerine milyarderler NFT Koleksiyonuna erken erişim imkanı sunulacak.

Forbes Baş Teknoloji Sorumlusu Vadim Supitskiy Milyarderler NFT koleksiyonu ile ilgili şunları söyledi:

“Forbes Web3’ü ve dijital varlıkları kucakladığı için bu koleksiyonun lansmanı önemli bir adımdır. Bununla birlikte Forbes izleyicilerimizin de bu alana daha iyi dahil olmaları için bir fırsat sunuyor.

Geçen yıl, bir Forbes kapağını NFT’ye dönüştürdük ve gazeteciliğin türünün tek örneği bir sanat eseri kadar değişmez olduğunu gösterdik.

Şimdi ise kimliği doğrulanabilen ve blok zincirinde alınıp satılabilen bu etkileşimli koleksiyonları piyasaya sürerek Metaverse’deki yerimizi sağlamlaştırıyoruz.”

FTX US Strateji Başkanı Tristan Yver ise şunları söyledi:

“Forbes’un sanal Milyarderler NFT koleksiyonu çıkarması ile yerleşik ve saygın bir medya şirketinin blok zinciri endüstrisine giriş yaptığını görüyoruz.

Forbes ile ilk NFT satışlarında ortak olmaktan heyecan duyuyoruz ve yeniliği ve dijital varlık topluluğuna girişi teşvik etmeye devam edeceğiz.”

Son olarak Forbes, NFT Milyarderler koleksiyonu, Forbes abonelerine sağlanan avantajlar ve satış ile ilgili ayrıntılı bilgilerin web sayfasında olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu