Blockchain

Fortune 100 Şirketlerinin Yüzde 75’i Blockchain’i Araştırdı

The Block adlı kripto para haberleri sitesinin haberine göre ABD'deki Fortune 100 şirketinin neredeyse %75'e yakınının Blockchain teknolojisini araştırdığı açıklandı.

Fortune 100 şirketlerinin ABD merkezli olarak %75’e yakın bir kısmının Blockchain teknolojisini araştırdıkları açıklandı. 2019 yılını kapsayan verilere göre şirketler zincir teknolojisi olarak tanınan Blockchain teknolojisini yakından araştırdılar ve kısa vadede çok daha fazla araştırma yaptılar.

Zincir teknolojisinin giderek daha fazla sayıda insan tarafından aktif olarak kullanılması, çok daha fazla sayıda insanın zincir teknolojisi çalışmalarını ve projelerini incelemesi görünen o ki büyük kurumsal firmaların ilgisini çekmiş olmalı.

Zincir teknolojisi alanında bünyesinde en iyi uzmanları barındıran IBM’in bu alanda lider olduğu bilinirken, IBM’in özellikle de bu alanda yaptığı çalışmaların şirketlerin çok daha fazla ilgisini çekmiş olabileceğin işaret ediliyor.

Blockchain ile ilgili firmaların gelecekte çok daha fazla araştırma yapması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu