Kripto HaberleriHaberlerFrank Holmes: Yetişkin Gençler Altını Öğrenmeli

Frank Holmes: Yetişkin Gençler Altını Öğrenmeli

Takip et

US Global Investors kurucusu olan Frank Holmes, yetişkin gençlerin altın hakkında daha iyi ve daha fazla bilgi edinmesi ve altının tarihi gibi konuları daha yakından öğrenmesi gerektiği önerisinde bulundu. Altının dünyada çok önemli ve değerli bir yatırım aracı olmadığını bilmeyen genç sayısı sınırlıdır.

Altın hakkında öğrenilebilecek birçok bilgi olsa da altının dünyanın en kötü günleri için bile en değerli madeni rezervlerinden birisi ve 1. sırada olanı olduğu bilinmektedir. US Global Investors kurucusu olan Frank Holmes, bu durumdan tüm gençlerin haberdar olmasını ve altın ile ilgili edinecekleri profesyonel bilgilerin kendilerinin geleceğinde büyük bir rol oynayabileceğini açıkladı.

Bitcoin için en dip seviyenin 3.200 dolar olduğunu ve bu seviyeden sonra yükselişe başladığını hatırlatan ünlü Holmes, Bitcoin fiyatının daha fazla dip nokta olan 3.200 dolar dip nokta fiyatının altına düşmeyecek olduğunu açıkladı. Kripto paralar hakkında olumlu düşünen Holmes’in kripto para sahibi olmak isteyen gençlere ise herhangi bir tavsiye vermediği öğrenildi. Holmes, altın ve Bitcoin’in kriz döneminde iyi iş yapacak olduğunu açıkladı.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları