AvalancheBitcoinHaberlerSolana

FTX CEO’su Gelecek Vaat Eden 3 Kripto Para Projesini Açıkladı!

FTX CEO'sunun kripto para röportajından notlar.

FTX CEO‘su Sam Bankman-Fried Decrypt ile bir röportaj yaptı. Röportaj sırasında ünlü CEO’ya Bitcoin ve Ethereum dışında 2022 için en umut verici gördüğü 3 blok zincir projesi soruldu.

Solana

CEO’nun ilk cevabı tahmin edebileceğiniz üzere Solana oldu. Solana‘ya yönelik desteğiyle tanınan CEO, 2022’de de SOL’dan bu vazgeçmeyecek gibi görünüyor.

Solana hakkında konuşan CEO şunları söyledi;

“Solana çok az zincirin yapabileceği bir şeyi yaptı. Buna ölçeklendirmedir. Endüstriyel ölçüde bir kullanım alanı istiyorsanız, ölçeklendirme konusunda makul bir çizginiz olmalı. Solana bunlardan birisi.”

Avalanche

Ünlü CEO ikinci olarak Solana’ya da rakip olan Avalanche’ı seçti. AVAX‘ı havalı bulduğunu söyleyen Sam şunları ekledi;

“Bu gerçek bir zincir. Oldukça havalı. Ekip işini biliyor ve bunu geliştirmek için uğraşıyorlar. Avax’ın ölçeklenme seviyesi beklediğim gibi değildi. Bu en iyisini benim bildiğim anlamına gelmez. Sonunda neye öncelik verecekleri konusunda haklı olabilirler. Gerçek ve havalı bir zincir bence kesinlikle devasa hale geldiği bir dünya var.”

Wrappers

Ünlü CEO üçüncü olarak bir blok zinciri değil bir kategoriyi seçmeyi tercih etti ve “wrappers” dedi.

Wrappers, Blok zincirler içerisinde ve arasında daha ucuz ve daha kolay transferler için ETH ve BTC gibi popüler jetonların versiyonlarını kolaylaştıran projelerdir.

Sam bu kategori hakkında şunları söyledi;

“Wrappers zaman içerisinde büyümeye devam edecek. Kendilerinden istenen aktiviteyi idare etme beceresine sahip zincirler ile değerin üzerinde yaşadığı zincirler arasında bir farklılık olduğu için bir şekilde Wrappers’lara girmek zorunda kalacaksınız.”

Bitcoin

Bitcoin hakkında da konuşan CEO şunları söyledi;

“Bitcoin kripto ekosisteminin merkezinde kalmaya devam edecek. ”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu