Ana SayfaHaberlerFTX'e Rakip Çıktı! Bir Kripto Para Platformu Daha BlokFi'yle İlgileniyor!

FTX’e Rakip Çıktı! Bir Kripto Para Platformu Daha BlokFi’yle İlgileniyor!

Takip et

Dün akşam FTX’in kripto para borç verme platformu BlockFi’yi 25 milyon dolar karşılığında satın alma haberleri gündeme bomba gibi düştü.

CNBC’ye konuşan kaynaklar, FTX’in kripto para platformu BlockFi’yi satın almak için harekete geçtiğini söyledi.

İlgili Haber
FTX, İflasın Eşiğindeki BlockFi'ı Yok Pahasına Satın Alıyor İddiası: İşte Ödenecek Miktar!

Şimdi de Bloomberg haberinde, anonim kaynaklardan aldığı bilgilere göre kripto para platformu Ledn de BlockFi konusunda FTX’e rakip olduğunu yazdı.

Bloomberg’in haberine göre, Kanada merkezli kripto para kredi kuruluşu Ledn, FTX’in aksine BlockFi’yle ilgili tam bir satın alma yerine yeni fonlama teklifi sunuyor.

Konuyla ilgili bilgi veren kaynaklar, Ledn’in 400 milyon dolarlık bir fonlama turuna öncülük etmeyi ve kendisine önemli bir BlockFi hisse oranı sağlayabilecek 50 milyon dolarlık bir öz sermaye katkısı sağlamayı teklif etti.

Çıkan haberlerle ilgili Ledn CEO’su Adam Reeds şunları söyledi:

“Çıkan haberlerle ilgili şu anda herhangi bir ek ayrıntı paylaşamıyoruz.

Operasyonel gücü göz önüne alındığında, Ledn şu anda dijital varlık kredisi ve ötesinde liderliğini genişletmek için bir dizi fırsatı değerlendiriyor.”

BlockFi ise her zamanki gibi piyasa söylentileri hakkında yorum yapmadıklarını belirtti.

Haberde ayrıca anlaşmanın kabul edilmesi halinde Ledn’in BlockFi’nin önemli bir bölümünü alacağı belirtildi.

Geçtiğimiz haftalarda BlockFi, FTX’ten 250 milyon dolarlık kredi almıştı. Bu krediden sonra FTX’in BlockFi’yi satın almak için görüşmelere başladığı duyulmuştu.

İlgili Haber
FTX Bir Bitcoin ve Kripto Şirketini Daha Batmaktan Kurtardı!

Dün akşam çıkan satın alma iddialarından sonra BlockFi’nin CEO’su Zac Prince şunları söyledi:

“Piyasada bir sürü dedikodu var. 25 milyon dolara satılmadığımızı %100 doğrulayabilirim. Herkesi, yalnızca doğrudan kendisinden duyduğunuz ayrıntılara güvenmeye teşvik ediyorum. En kısa zamanda sizlerle daha fazlasını paylaşacağız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları