Kripto HaberleriBorsaFTX'te Parası Kalanlar İçin Önemli Gelişme: Justin Sun'dan Yeni Adım Geldi!

FTX’te Parası Kalanlar İçin Önemli Gelişme: Justin Sun’dan Yeni Adım Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tron (TRX) kurucusu ve Huobi ile Poloniex borsalarının fiili sahibi konumundaki Justin Sun’dan batık kripto para borsası FTX’te parası kalanlar için yeni bir adım geldi.

Justin Sun: “FTX Müşterileri, Hesap Bakiyelerini Huobi veya Poloniex Üzerinden Görebilecek”

Sun bundan böyle FTX hesabı bakiyelerinin kullanıcılar tarafından Huobi ve Poloniex borsaları üzerinden görülebileceğini söyledi.

Sun’ın attığı Tweet’e göre FTX müşterileri, kendilerine verilen müşteri koduyla Huobi veya Poloniex üzerinden sahip oldukları bakiyeleri görebilecek.

Sun, FTX müşterilerinin bakiyelerine ilişkin verileri, FTX’in alacak temsilcisi Kroll’un kamuya yaptığı açıklamadan elde ettiğini ve FTX müşterilerinin varlıklarını hızlı ve kolay bir şekilde sorgulayabilmeleri için bir araç oluşturduğunu söyledi.

İlgili Haber
Ethereum'u Delist Eden Kripto Borsasından Kötü Haber Geldi: "Fonlarınızı Mümkün Olan En Kısa Sürede Çekin!"

Sun ayrıca, müşterilerin müşteri kodlarını bilmemeleri halinde, FTX hesaplarında tuttukları para birimleri ve yaklaşık tutarları ile net olmayan bir arama yapmayı deneyebileceklerini söyledi.

Sun, bunu küresel etkiye sahip sosyal sorumluluk sahibi bir kripto borsası olarak yaptığını ve etkilenen kullanıcıların yanında olduğunu iddia etti.

Bununla birlikte Sun, kendi bakiyelerini borsa üzerinde bulamayan müşterilerin olabileceğini, bunun nedeninin kamuya açıklanan verilerin henüz tüm FTX kullanıcılarını kapsamıyor olduğunu söyledi.

Sun ayrıca kendisinin de bir FTX alacaklısı olduğunu ekledi:

“Ben FTX’in alacaklılarından biriyim ve hem FTX kullanıcılarının hem de alacaklıların varlıklarının mümkün olduğunca büyük bir kısmını geri alabilmelerini sağlamak için toplumla birlikte çalışmaya kararlıyız.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları