binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinGeçen Yıl Bitcoin Satın Alan ABD Başkan Adayı, BTC'lerini Halen Tutup Tutmadığını...

Geçen Yıl Bitcoin Satın Alan ABD Başkan Adayı, BTC’lerini Halen Tutup Tutmadığını Açıkladı

ABD Başkan adayı Robert F. Kennedy Jr., yaptığı açıklamasında Bitcoin'e olan desteğine dair konuştu. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Başkan adayı Robert F. Kennedy Jr. kısa süre önce verdiği bir röportajda Bitcoin’e olan güçlü desteğini dile getirerek ticari özgürlük için taşıdığı önemi dile getirdi.

Geçen yıl çocukları için Bitcoin satın alan Kennedy, hala elinde BTC tuttuğunu doğruladı. “Çocuklarım bu konuda çok ama çok mutlular” dedi.

Bitcoin’in rolü ve Kongre üyelerinden gelen yasaklama çağrıları sorulduğunda Kennedy, bu tür tekliflerin arkasındaki nedenleri eleştirdi. “Yasaklanmasını istiyorlar çünkü BlackRock, Morgan ve enflasyondan para kazanan ve FED’in para basmasıyla para kazanan tüm büyük küreselci bankacılık tekellerinden para alıyorlar” dedi.

Kennedy, Amerikan orta sınıfının bu politikalar nedeniyle acı çektiğini ve Bitcoin’in para basma makinesinden bir “çıkış rampası” sağladığını savundu. Bitcoin’in sadece enflasyona karşı bir önlem olarak değil, aynı zamanda ticari özgürlüğü sağlamak için bir araç olarak da orta sınıfın kullanımına sunulması gerektiğini vurguladı.

İlgili Haber  BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Binance'ten Yine Altcoin Satın Alımı Yaptı

ABD hükümetinin dijital para birimlerini kontrol etme kabiliyetine karşı uyarıda bulunarak, Kanada’da protestocuların banka hesaplarının kapatıldığı son örneği örnek gösterdi. “Hükümet onların işlem özgürlüğünü kontrol ederek konuşmalarını denetleyebilir” dedi.

Kennedy sözlerini şöyle sonlandırdı: “Ticari özgürlük en az ifade özgürlüğü kadar önemlidir. Ve bunu sadece Bitcoin’den elde edebilirsiniz. ABD hükümeti dijital para birimimizi kontrol ederse bunu elde edemeyeceğiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail